OG  vs  KobK      6 : 2                    autor: Braun

2 x 20  Arroyo                 4 vs 4    0:0 (0:0,0:0)

2 x 20  NVA Base           4 vs 4    6:2 (2:2,4:0)

 

Na Aroroyu jsme začali za US v sestavě Rudy, S.O.D., AgentOrange a Braun.  Začalo se z obou stran dost opatrně a když jsme zjistili, že soupeř se zaměřil na obranu, tak jsme se vrhli do útoku. Všechny naše útoky však vyšly naprázdno, nepodařilo se nám sladit útok s náletem. Párkrát jsme si sice šáhli na hadr, ale to bylo vždy na pár vteřin. Koncem hry soupeř začal útočit a my na to nebyli připravený, tak nás na chvíli zatlačil do báze. Na vlajku si ale ani nesáhnul. Když jsme se trochu vzpamatovali, tak jsme je vytlačili na střed a zbytek hry se odehrál tam. 

Za VC jsme doufali, že uděláme aspoň jeden bodík. Agent si vzal na začátek rádio a Dragunova a šel hlídat vlajku. Posílal nálety a snipoval. Dělal to fakt dobře, akorát my nebyli schopní zase sladit nálet s útokem. Tentokrát soupeř jenom nebránil, ale snažil se útočit. Všechny útoky jsme v pohodě odrazili. No zezačátku spíš ostatní, protože já byl tak zalagovanej, že jsem do někoho vysypal zásobník a on mně pak sestřelil.  Ale to nebyl jen můj problém, protože to samé měli i ostatní a soupeř nadával na lagy v jednom kuse. Hra pokračovala bojem o střed. Párkrát jsme se dostali k US vlajce a sebrali jí, ale zase jen na pár vteřin :-(. Resulty zde a zde.

Na NVA jsme nastoupili v nezměněné sestavě napřed za US. Všichni jsme se vrhli do útoku. Ze začátku to vypadalo, že bude zle, protože soupeř měl snipera na pro nás neznámým místě a my se nemohli dostat k vlajce. Za chvíli jsme dostali bod a vypadalo to špatně, ale já náhodou objevil jejich snipu a poslal jsem mu granát. Za chvíli tam byl zase, ale dostal opět granátem a přestalo ho to naštěstí bavit. Vyrovnali jsme. Pak se chvíli hledali vlajky. Já byl zalezlej s vietnamskou dost dlouho, ale najednou mě někdo killnul a pak se teprve přede mnou objevil. Fakt hnusnej lag. Jasnej bod pro soupeře. Naštěstí se nám hned z protiútoku podařilo zaskórovat, ale v tu chvíli poprvé ten večer spadnul SOD. Soupeř nám zase čajznul flag, ale nám se naštěstí podařilo to samé, takže do konce hry se hledali vlajky a nepodařilo se to ani jedný straně.

Za VC jsme začali ostřeji. Během chvíle to bylo 2:0 a vypadalo to, že to bude dobrý. Soupeř nadával čím dál víc na lagy a já jim věřim, že to měli zalagovaný, ale my jsme na to nebyli o nic líp. Soupeř pak nevydržel a začal nám trošku nadávat ale my se soustředili dál na hru. Asi 6 minut před koncem, když už jsme vedli 4:0, tak to KobK zabalili pro lagy.    Result zde a druhej bohužel nemám, protože jsme to nedohráli do konce, tak tady je screen.

Dík za CW hoši a nic proti, ale my měli stejný problémy jako vy a těch pár minut jste dohrát mohli. Někdy to zopakujem, ale pokud možno bez lagů.

 

 

 

k