OG  vs  BiA-C  0 : 19                              autor: Braun

2 x 20  Arroyo           4 vs 4    0:6   (0:2,0:4)

2 x 20  HalongPort    4 vs 4    0:13 (0:11,0:2)

Tak takhle na prdel jsme ještě nedostali. Nastoupili jsme ve známé sestavě Jim, Rudy, S.O.D., a Braun. Ač jsme si nedělali žádné iluze, tohle jsme nečekali. První mapu Arroyo jsme nastoupili za VC. Hned po startu nás soupeř zatlačil těžce na naší vlajku a nebyli jsme schopni ho vytěsnit někam dál. Mám pocit, že jsme za celou dobu US vlajku ani neviděli, natož abysme si na ní šáhli. Naštěstí se nám celkem dařilo hadr bránit a ze všech útoků se soupeři podařili jen dva. 

Za US se situace opakovala. Sice jsme nebyli tolik zatlačený na vlastní flag, ale o moc lepší to nebylo. Dokonce se nám podařilo i několikrát hadr sebrat, ale nikam daleko jsme se sním nedostali. Zato útoky soupeře se dařily trochu líp než v první hře a dostali jsme čtyři kusy. Resulty zde a zde.

Halong jsme nastoupili napřed za VC. Tady jsme neměli šanci vůbec žádnou. Dá se říct že se soupeř střídal u naší vlajky a sundaval nás hned po respownu. Párkrát jsme se sice pokusili zaútočit, ale naše útoky končili hned po ukradnutí flagu. No coment.

Za US jsme chtěli aspoň malinko snížit prohru, ale ani tady se nám nedařilo. Sice jsme vlajku sebrali dostkrát. Dokonce jsme se i dvakrát dostali asi na dva kroky od naší, ale to bylo asi všechno. Resulty zde a zde.

Máme co trénovat. Dík za CW, ale hodně dlouho s váma hrát nechceme.

 

 

 

 

 

 

k