Braunova zrada. 

 

Byl jednou jeden Braun, v jádru dobrák od kosti, normální hravej kluk (tedy trochu přerostlej, ale kluk). Nerad poslouchal, dělal si věci po svém a leckdy je dělal fakt dobře. Panečku to co on dokázal to si neumíte představit. Jeho krédem, jak to tak vypadalo, byla změna, protože změna je život. No a ten Braun si chtěl užívat a to tak, že plnými doušky.

Když jednou z Braunova podnětu vznikl takový normální herní klan dostalo hraní zcela jiný rozměr. Ze začátku, tak jak už to bývá, bylo vše super. Pořádali se chlastací lan párty, proběhlo několik chlastacích porad, prostě jsme tím žili a bavili jsme se. Leč každý se někdy přejí a s následujícími zvyšujícími se nároky (zejména časovými a kvalitativními) se dostavili první problémy.

Každý z members je řešil jinak (pozastavení činnosti, chození jenom na zápasy atd., atd., atd.). To co udělal ten vcelku šikovnéj hravej kluk však nikdo nečekal. Vždyť ten jedinej se snad pořád ještě bavil hraním VC a jeho jméno stoupalo na VC scéně až k místům nejvyšším. Jeho chtíč byl sice k pochopení, ale dalo se to řešit přece i jinak (hrát pod jiným nickem). Pokud mu to v tu chvíli nedošlo tak teď to ví a může své rozhodnutí změnit, každý totiž děláme „chyby“.

         Jistý je jedno. Nikdo není nenahraditelnej, ale bylo nás šest a OG=ABS+RJV, to znamená, že s Braunem stojí a padá OG (i když se mnou bude mraky lidí polemizovat), a pokud OG nepadnou tak jenom protože Starý pušky jen tak něco nepoloží, a to co je nezničí to je posílí. V podstatě by se dalo říci že Braun byl a je obchodní značkou OG a nikdo jiný si ho neměl přivlastňovat. Braun byl, je, a bude náš!!!

         Co říci závěrem? Jediné a nám (lidem z blízkého okolí=kámošům) dost dobře známé: To je zrada Braune!!! A to Ti říkám, jestli se do pěti minut nevrátíš tak z toho pokladu neuvidíš ani korunu!!! Nebo taky: Lucie mmm vlastně Braune, Braune vrať se!!!       

 

PS: Co tím chtěl autor říci? Chtěl snad zase někoho kritizovat jak mu občas často jeho kámoši vyčítají? Ne!!! Snad je to všem jasný z článku a kdo to nepochopil ten je tupej jako švestkovej knedlík.

         Zkuste si někdy zase pustit videa z lanky a jen tak zavzpomínat jak je nám všem dobře na tom světě. A btw – na dnešní noční jsme se SODem oživili myšlenku chlastačky na Lesné. No řekněte nebylo by to hezký? Jen tak si dát prasátko a opít se zakrátko.                       

JIM

 

K tomu se musím malinko vyjádřit.

Sry ale už mně nebavilo stále a pořád dokola někoho přemlouvat, ať přijde na trénink, nebo na CW. Rudy měl zájem hrát, ale jeho vytáčené připojení, studium VŠ při práci a manželka na mateřské mu moc času nedávali (btw: divím se že si udělal i ten co nám věnoval při hraní CW). Bohužel SODovo měsíční a Agentovo půlroční (a to minimálně)  problémy s providerem je přiměli k tomu, že pozastavili svou činnost, co se týká hraní CW. Jime a tvoje minimálně dvouměsíční bezdůvodné trucování (z toho jsem se minimálně měsíc neustále snažil tě přimět zpět k činnosti v klanu a kupodivu jsem to nakonec dokázal: svým odchodem z klanu)? Takže kdo zbejvá? Já a Vladař. Sami dva toho moc nedokážeme. :-( Přece tím, že střílím jinde, nemusí končit naše společné akce. Kolik let se známe? 27? Asi tak nějak ne? Pro mně se tím nic nemění.   Zajdem zachlastat, uděláme LANku apd. Nevidim v tom problém. Hrát někde pod fakem? To je jako začínat úplně znova, to nejde. New members tady nezmiňuju záměrně, prtže tu o ně vůbec nejde.

P.S.: Mám za vás nehrát, když jsem OG, nebo za vás nehrát, když jsem DOG? Neni to stejný?

BRAUN