OG vs ETC          7:6                          autor: Braun

2 x 15  Waterfall     3 vs 3    5:2 (1:2,4:0)

2 x 15  HalongPort  3 vs 3    2:4 (1:1,1:3)

Napřed jsme nastoupili za US v sestavě  S.O.D., AgentOrange a Braun. Napřed musím říct, že SOD s Agentem měli zrovna dneska super připojení a jejich ping kolem 200 nevěstil nic dobrýho. Začali jsme tak, že jedinej já útočil a SOD s Agentem se snažili s tim pingem bránit vlajku dlouho se to dařilo, ale sám jsem neměl šanci vlajku odnést, protože hned po ukradnutí se za mnou vynořili dva až tři soupeři a vklídku mně killnuli :-(. Tak jsme začali útočit všichni a dopadlo to tak jak to dopadlo. 

Za VC jsme začali útočit hned. SOD byl na začátku tak zalagovanej, že po tom co já zskóroval na mně v TS křičel ať koukám utíkat, když už jsem to sebral. Musel ven ze hry a vrátit se. Potom už se to zlepšilo a tuhle mapu jsme dohráli v pohodě. Vlajky sice padali po štafetách :-), ale ty se taky počítaj. Resulty zde a zde.

Halong určitě neni naše oblíbená mapa, ale chtěli jsme vyhrát i tady. Nastoupili jsme za VC a zkoušeli útočit. Dlouho se prakticky nic nedělo. Stříleli jsme se navzájem a nikomu se nepodařilo hadr strhnout na dýl než na pár vteřin. Až asi pět minut před koncem se to bohužel podařilo soupeři, ale nám se to naštěstí povedlo hned z protiútoku.

Za US jsme si věřili, že už to udržíme. Se štěstím se nám to podařilo, ale bylo to fakt o fous. Jednou jsem killnul soupeře zabíhajícího do baráku ne v poslední vteřině, ale v poslední setině vteřiny. Projít tenhle bod tak byla plichta. Několikrát se nám podařilo vlajku sebrat, ale nemohli jsme se dostat dál než před barák.  Až jednou Agent doběhnul asi  3 kroky před naší, kde ho sejmuli. To už ale pro SODa nebyl problém opět štafetově zaskórovat.  Resulty zde a zde.

Dík za hru a za dobrej CW.

 

 

 

 

 

k