JAK JSME ZAČALI?                                                                                      autor: Braun   12. 11. 2003 

    Jako první začal hrát S.O.D.. Hned jak vyšlo první demo VIETCONGU, tak ho to vzalo a začal pařit přes modem. Po tom co byla vydána plná hra, tak ji kaufnul a zlanařil i mně. Samozřejmě jsme oba hru dohráli i v singlu a po dohrání začali hrát spolu DM. Začali jsme lanařit další kámoše, až jsme se někdy v červenci rozrostli na současný stav 6ti hráčů. Rozdělili jsme se na dva týmy ABS a RJV (asi podle začátku našich nicků) a začali jsme dost nepravidelně hrát proti sobě TDM a někdy jsme si dali i DM. Z modemů jsme všichni pomalu přešli na pevné připojení, až na Rudyho, který má ISDNku, díky čemuž můžeme zakládat hry u něj, i když ty pingy někdy ..... .  Koncem září jsme uspořádali první LAN párty (prostory zařídil Rudy a bylo to super za což mu dík) kde jsme začali hrát CTF na Holongu, NVA a IndianCountry a i nějaký ty TDM.  Po skončení bylo jasný, že s tím hned tak nepřestaneme a budeme plánovat další akce.

    Když byl v polovině října vyhlášen na GameZone turnaj GUNS TALKING  kde se hrálo CTF na NVA Base 2 x 20 min 4 vs. 4, tak jsme se samosebou přihlásili, narychlo vymysleli jméno klanu KoC a očekávali soupeře. Prvním byl klan 16.SS, který bohužel nebyl schopen dát se dohromady za celý hrací víkend a tak jsme do druhého kola postoupili kontumačně. Bohužel pro nás, protože jsme v druhém kole dostali čtvrtý nejlepší klan z MR na Invexu Dark Ghost a dostali jsme nakládačku 19:2 (resulty zde a zde) a byli z turnaje vyřazeni.

    Po tomto turnaji jsme se všichni shodli, že se musíme spojit v jeden klan, tak  jsme 5. 11. v jedné Chomutovské restauraci vymysleli a odsouhlasili jméno našeho klanu, takže náš vznik se datuje asi k tomuto datu.

    Do budoucna plánujeme hrát prozatím jakékoliv pořádané turnaje, přátelské CW a pořádat společné LANky. Třeba jednou začneme hrát i nějakou VIETCONG ligu. Kdo ví.