OG  vs  mEsh-b     0 : 3  (3:6,4:4,0:4,0:2)           autor: Braun

2 x 20  NVA Base           4vs4    7:10   (3:6,4:4)

2 x 20  Arroyo                 3vs3     0:6    (0:4,0:2)

Do zápasu jsem původně nastoupili v sestavě Rudy, S.O.D., AgentOrange, Diablo a Braun, ale po domluvě jsme začali hrát ve čtyřech. Diablo měl obrovský problémy a tak se odpojil. Tím naše trable neskončili. Za chvíli skončil i SOD a první NVA jsme dohráli 3:4. Takže ten výsledek celkem jde.  Za VC se hrálo ve čtyřech. Bylo to celou dobu dost vyrovnaný.  Napřed jsme sice prohrávali 0:2, ale to se nám podařilo smazat. Pak jsme dostali  ještě jednu vlajku. Asi dvě minuty před koncem běžel Agent s vlajkou k naší a nakoupil asi dva kroky před ní, ale mně se naštěstí povedlo jí dotáhnout až na bod. Hned z dalšího útoku se nám povedlo zaskórovat znova. To bylo asi třičtvrtě minuty do konce a vedli jsme 4:3, ale hned po skóru nás soupeř vystřílel a v klidu vyrovnal :-(((.  Resulty  zde a zde.

O Arroyu ani moc psát nebudu. SOD  definitivně vypadnul asi po třech minutách a soupeř po naší prosbě, aby jsme hráli 3:3 okamžitě odpojil jednoho hráče a pokračoval dál ve třech. Jinak to vypadalo tak, že chvíli jsme byli my zatlačený do vlastní báze, chvíli jsme zase tlačili soupeře, ale zabodovat ne a ne. Tady byl soupeř jasně lepší a líp koordinoval útoky. Resulty  zde a zde.

Dík za fér hru a příště vám to vrátíme :-)). Myslím tu férovost i tu nakládačku.