OG  vs  STML      1 : 3                    autor: Braun

2 x 15  HalongPort    4 vs 4    0:3 (0:2,0:1)

2 x 15  Arroyo           4 vs 4    1:0 (0:0,1:0)

 

Hodně špatně odehranej CW. Po problémech  s vytvořením hry na GZ jsme se přesunuli na mnou založenou hru. Nebudu to komentovat, ale už takovou blbost neudělám. Napřed jsme nastoupili na HP za VC v sestavě S.O.D., Jim, Rudy a Braun s předsevzetím, nedostat vlajku. To bylo po pár minutách jasný, že se to nepovede. Sice jsme bránili, co se dalo, ale soupeř nás zatlačil a ani nevim, jestli jsme se vůbec dostali k vlajce US. Mám takovej pocit, že ne.

Za US jsme chtěli alespoň vyrovnat stav. Útočili jsme sice dost, ale soupeř měl u vlajky dost dobrý hlídače a jenom s obtížema jsme se k ní dostali. Párkrát jsme sice byli kousek od bodu, ale vždy v poslední chvíli přiletěla kulka z nepřátelského ákáčka a bylo po něm. Bohužel nás v tomto CW neopustili potíže s připojením a v jednu chvíli nás opustili skoro současně SOD s Rudym, čehož soupeř využil a zaútočil a ve dvou nebylo možno vlajku uhlídat. Po jejich návratu jsme se snažili získat ještě nějakej ten bod, ale soupeř nám nedal šanci. Resulty zde a zde.

Na Arroyo jsme nastoupili napřed za VC v nezměněné sestavě. Moc se toho ale napsat nedá. Ani to nebyl boj o střed, přes kterej jsme přecházeli celkem bez problémů. Soupeř, vědom si vedení o tři body se zakempoval u US vlajky a vysílal jen náhodné průzkumy. Ač jsme několikrát vlajku po náletu ukořistili, soupeřova kulka vždy včas provrtala vlajkonoši hlavu, nebo jinou část těla. Tato hra skončila bez bodu.

Po změně stran se scénář opakoval, až na to, že pokusy o útok soupeře byli ještě slabší a spíš se zaměřil na obranu vlastní vlajky. To se mu bohužel taky dařilo. Asi tři minuty před koncem se mi nevím jakým zázrakem podařilo už s po několikáté ukradenou vlajkou  prokličkovat ve smršti kulek, když mně ostatní těžce kryli, proskočit přes kládu v soutěsce a zaskórovat. To byl asi jedinej útok, kterej vyšel tak jak jsme chtěli. Resulty zde a zde.

Dík za CW a doufám, že si proti Vám zase zahrajeme.

 

 

 

k