OG vs TMC      5 : 3                       autor: Braun

2 x 20  HalongPort    4 vs 4    3:1 (3:0,0:1)

2 x 20  Arroyo           4 vs 4    2:2 (0:1,2:1)

Tak tohle byl bezpečně zatím náš nejlepší CW.

Začali jsme na HolongPortu za US v sestavě Jim, S.O.D., Rudy a Braun. Hned od začátku jsme se snažili útočit, a udělat co nejvíc bodů, protože jsme věděli, že za amíky budou TMC silní. Vybrali tuhle mapu a je to asi jedna z jejich oblíbenějších. Dlouho nás drželi a nepustili k vlajce. Dokonce se snažili i o skór, ale s vlajkou se nikdy daleko nedostali. Jim s Rudym bezpečně hlídali venkovní prostranství, dá se říct, že na bod neměli šanci. Asi po deseti minutách to bylo stále bez bodu. Pak se mi podařilo po několikáté ukradenou vlajku s velkou pomocí ostatních donést až k naší a zavěsit. Chvíli nato ji sebral SOD a za podpory ostatních se mu jí podařilo donést a zaskórovat a chvíli nato ještě jednou.

Za VC jsme nastoupili s mírnou obavou a jasnou taktikou udržet vedení a útočit jenom v jednom. Asi ve druhé minutě to vypadalo, že naše obavy jsou oprávněné, když jsme dostali rychlej flag, ale pak až do konce hry jsme přes těžkou ofenzívu vlajku ubránili. Je pravda, že jsme se k US vlajce dostali asi jenom dvakrát a to jen na pár kroků. Resulty zde a zde.

Na Arroyo jsme si věřili víc a při dvoubodovém vedení jsme byli optimističtí. Nastoupili jsme v nezměněné sestavě do první hry za US. Boj probíhal především na středu, jak to tak na Arroyu bývá. Nedařilo se nám dostat k vlajce soupeře. Když už se tam někdo dostal, byl nemilosrdně sestřelen. Asi v polovině hry jsme trochu zaspali v obraně a byli najednou všichni mrtví. Toho soupeř samozřejmě využil a dal bod. Do konce hry už se nepodařilo nikomu přejít přes střed a stav zůstal 0:1 v náš neprospěch.

Za VC jsme nastoupili s jasným rozkazem CL dát rychlej bod, aby to bylo zase o dva. Což se nám beze zbytku podařilo a vlajka padla asi ve třetí minutě hry. Zase to byl boj o střed. Rudy šel za ženistu a pastičkama decimoval soupeře (je v tom fakt dobrej - když hraju proti němu, tak by mě trefil šlak), kterej se k naší vlajce dostal jen hodně málo. Asi v polovině hry se nám podařilo zaskórovat podruhý, to už jsme vedli o tři body a už jsme tušili, že tuhle hru asi vyhrajeme. Soupeř v posledních pěti minutách začal velkou ofenzívu a zatlačil nás na naší vlajku. Dokonce se mu podařilo jednu zavěsit a druhou málem, to když vlajkonoš přeskakoval kládu uprostřed soutěsky, ale SOD má naštěstí skvělou mušku a na poslední chvíli ho sejmul. Resulty zde a zde.

Díky TMC za super CW a určitě dáme odvetu.