OG vs VAW                                  autor: Braun

2 x 20  NVA Base    3 vs 3    10:12 (4:7,6:5)

Tak tenhle CW jsme měli vyhrát, to je jistý. V první hře jsme nastoupili za VC v sestavě S.O.D., Jim a Braun. Nezachytili jsme nástup soupeře, a během chvíle jsme prohrávali 2:0. Vzpamatovali jsme se a zlepšenou hrou jsme vyrovnali a dál se to vyvíjelo dost vyrovnaně, až do chvíle, kdy se během půl minuty Jimovi i SODovi podařilo opustit hru (SOD má asi problémy s grafikou a do Windows padá celkem často). Jimovi se nedařilo připojit, SOD se sice připojil za chvíli, ale okamžitě slítnul zas. Takže během tak tří minut, kdy jsem hrál sám proti třem jsme dostali 3 flagy. Nechci se na to vymlouvat, je to naše chyba. Jenom konstatuju. Když jsme se sešli zase komplet, tak už s tím nic udělat nešlo.

Do druhý hry jsme nastoupili za US a Jima vystřídal Rudy. Dá se říct, že celou tuto hru jsme vedli o jeden až dva flagy. Chtěli jsme se trhnout, aby jsme vyrovnali, ale to se nám bohužel nepodařilo. Myslim si, že VAW vyhráli zaslouženě, protože dokuď nezahrajem jedinou hru v celé sestavě, tak nemáme šanci vyhrát. Resulty jsou zde a zde. Ten z první hry za VC je dost ovlivněnej těma výpadkama.

Díky VAW za dobrou hru. Doufám, že zase zahrajem a konečně vás porazíme.